Оренда SOCATA Rallye

SOCATA Rallye, аэродром Орехово, вид спереди SOCATA Rallye, аэродром Орехово, вид салона сверху SOCATA Rallye, аэродром Орехово, приборная панель

Ціна:  Ціна:  за годину

  * - обов'язкове поле

  Контакти

  Rallye – вдала серія одномоторних літаків розробки французької компанії SOCATA. Це нескладний у пілотуванні літак, здатний до зльоту і посадок на дуже короткі смуги, тому він здобув свою популярність у пілотів-початківців і в якості навчальної платформи.
  SOCATA Rallye практично неможливо загнати у штопор. При звалюванні цей літак парашутує при збереженні керованості по крену та тангажу, що спрощує виведення з режиму звалювання. Завдяки цій особливості Rallye вважається одним із найбезпечніших і «м’яких» літаків у малій авіації.
  SOCATA Rallye можна порівняти за своїми характеристиками з Cessna 172 Skyhawk. Трохи менша, ніж у Cessna крейсерська швидкість компенсується кращою швидкопідйомністю і просто чудовим оглядом з кабіни – одним із найкращих у цьому класі машин. Тому якщо ви підбираєте літак для екскурсійного польоту, щоб помилуватися красою природи чи архітектури, зверніть увагу саме на цю модель.

  характеристики

  • Количество мест: 4

  • Двигатель: Lycoming O-360, 180 л.с.

  • Расход топлива: 38 л/ч

  • Полезная нагрузка: 480 кг

  • Максимальная дальность: 1300 км

  • Крейсерская скорость: 225 км/ч

  Контакти

  Інші пропозиції:

  Ціна: $200  за час

  Ціна: $210  за годину

  Ціна: $280  за час

  Ціна: $500  за час

  Ціна: $400  за час

  Ціна: $550  за годину