Я, клієнт, даю згоду на зберігання та обробку моїх персональних даних, а саме: прізвища, ім’я, по батькові, місця проживання, контактних телефонів, факсів, адреси електронної пошти з боку Виконавця відповідно до наступної мети:

Виконавець зобов’язується здійснювати опрацювання персональних даних відповідно до вимог законодавства України з опрацювання персональних даних.

Я погоджуюсь з тим, що мої персональні дані можуть бути передані третім особам, якщо цього вимагають умови надання заявлених мною послуг.

Я доручаю Виконавцю, якщо цього вимагають правила та/або Регламенти відповідних сервісів, служб, публічних доменів опублікувати мої персональні дані в базах даних відповідних сервісів, служб, реєстрах публічних доменів, за формою та обсягами, необхідними для функціонування таких сервісів, служб , реєстрів.

Я згоден з тим, що відмова від надання згоди на обробку персональних даних або її відкликання може призвести до наступного:

Права клієнта стосовно його персональних даних зазначені у ст. 8 Закону України „Про захист персональних даних”. Якщо клієнт має намір відкликати свою згоду на обробку його персональних даних з боку Виконавця, він здійснює таке відкликання шляхом направлення на адресу Виконавця відповідного розпорядження у простій письмовій формі.